Destination

Dlaczego warto

Podróżować z Nami?

Małe grupy

Podróżujemy w małych grupach. Zazwyczaj są to grupy liczące od 6 do 12 osób. Daje nam to więcej czasu na zwiedzanie i eksplorację, swobodę i elastyczność podróży, a także możliwość dostosowania programu do każdego uczestnika wyprawy.

Indywidualne podejście

Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby uczestników. Jeśli masz jakieś szczególne zainteresowania, chcesz odwiedzić określone miejsce lub chcesz zaskoczyć osobę, z którą podróżujesz - powiedz nam o tym przed wyjazdem. W ten sposób postaramy się zaplanować wycieczkę, uwzględniając Twoje potrzeby i oczekiwania.

18 letnie doświadczenie

Posiadamy 18 lat doświadczenia w organizowaniu różnego rodzaju wyjazdów. Dotychczas zrealizowaliśmy wyprawy piesze, oryginalne projekty dla osób uczestniczących w maratonach, nurkowaniu lub wędrówkach po górach, a także dostosowane do potrzeb podróży motywacyjne do różnych zakątków świata.

Doświadczony pilot wyprawy

Prawidłowy przebieg wyprawy zawsze jest nadzorowany przez naszego doświadczonego pilota. Przez całą podróż dzieli się on swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami oraz udziela pomocy w kwestii dodatkowych wycieczek i miejsc wartych odwiedzenia, tak aby pomimo ogromu wrażeń, ekspedycja przebiegała bezpiecznie i płynnie.

Świadomi podróżnicy

Jesteśmy świadomymi podróżnikami. Nasz zespół jest zjednoczony nie tylko przez wspólną pasję do podróży, ale również przez nasze podejście do życia i wartości. Odkrywamy świat na wielu poziomach i naturalnie chcemy o niego dbać. Jesteśmy głęboko świadomi, że nasze zachowanie podczas podróży ma ogromny wpływ na miejscowych ludzi i środowisko. Dlatego zawsze szanujemy lokalną kulturę, tradycje i zwyczaje w miejscach, które odwiedzamy. W miarę możliwości unikamy miejsc, gdzie na przykład dzieci są wykorzystywane do pracy lub uwięzione zwierzęta traktowane są jako atrakcja turystyczna.

Zakwaterowanie dla podróżujących samotnie

Rozumiemy podróżujących samotnie. Jeśli nie chcesz płacić dodatkowo za pokój jednoosobowy, umożliwimy Ci zakwaterowanie z innym uczestnikiem po wcześniejszym uzgodnieniu. Podróżowanie samotnie ma wiele zalet, ale wiemy o przypadkach, gdy ludzie poznali się podczas wyprawy, a ich przyjaźń trwa do dziś.

Kulinarne przysmaki

Ważnym elementem każdej podróży jest lokalna kuchnia. Mnogość smaków, aromatów, zapachów i przypraw sprawia, że staramy się jeść w różnych miejscach każdego dnia, tak aby uczestnicy wyprawy mogli w pełni doświadczyć bogactwa lokalnej kuchni.

Wsparcie dla lokalnej społeczności

Wspieramy lokalną społeczność. Pomimo częstych wizyt w krajach, do których podróżujemy, lubimy korzystać z lokalnych przedsiębiorstw. Dbamy o to, aby nasze pieniądze wspierały lokalne gospodarki i społeczności, a nie koniecznie wielonarodowe korporacje. Dlatego też podczas naszych wypraw staramy się spać w lokalnych hotelach, jeść w lokalnych restauracjach i korzystać z lokalnych partnerów, którzy zabierają nas do miejsc, gdzie wszechobecny komercjalizm jeszcze nie dotarł. Najstarsze relacje nawiązane w Afryce ponad 12 lat temu są wciąż wykorzystywane przez nasze grupy dzisiaj.
Podróżowanie w kameralnych grupach, oprócz klasycznych środków transportu, ułatwia nam korzystanie z lokalnych środków transportu. Poruszanie się lokalnymi środkami transportu, takimi jak tuk-tuk czy jeepney, to unikalne doświadczenie, które pozwala nam zbliżyć się do prawdziwego klimatu danego kraju.